• Kategorie
  • Parametry
  • Materac 160x170 cm

Materac to nie tylko element łóżka. Pamiętajmy o tym, że dobrze dobrany materac 160x170 cm, o odpowiednim stopniu twardości zadba o nasze zdrowie, a przede wszystkim o kręgosłup. Zaufaj doświadczonym konsultantom i zadzwoń ☎ 577 411 555.

Łóżko o wymiarze długości rzędu 170, a maksymalnie 180 centymetrów, przewidziane jest dla dzieci i ewentualnie młodzieży, ale rodzice szybko rosnących nastolatków z pewnością wiedzą, że komfortowy sen dorastającego dziecka na takim krótkim łóżku może szybko stać się udręką. Dlatego oferujemy nowoczesne i innowacyjnie zaprojektowane, wykonane z nowoczesnych materiałów materace 160x170 cm idealne do pokoju młodzieżowego – dziecka lub nastolatka. Inwestując w materac wyższej jakości, rodzic zyskuje pewność, że jego dorastające dziecko będzie miało maksymalnie komfortowy sen i wypoczynek, a to z kolei przekłada się chociażby na regenerację i chęć do wczesnego wstawania czy gotowość do pracy albo uczenia się.

Jak dopasować materac 160x170 cm do potrzeb dziecka?

Rodzice po raz pierwszy planujący zakup materaca dla swojego dziecka mogą w oczywisty sposób mieć problem ze wskazaniem odpowiednich materiałów, z których materac miałby być wykonany. Brak działania alergizującego przez surowce użyte w projekcie materaca 150x170 cm to jeden z wyznaczników pozwalających na znalezienie materaców najbardziej adekwatnych dla dziecka czy nastolatka będącego np. astmatykiem. Istotnym założeniem i uogólnieniem co do doboru materaca jest jego twardość – co do zasady materace twarde uchodzą za bardziej zdrowe dla ludzkiego ciała, a w szczególności korekcji wad jego postawy. Dlatego warto unikać wybierania swoim najmłodszym potomkom materaców miękkich, gdyż późniejsze przestawienie się w życiu na spanie na twardszych materacach może być kłopotliwe – mimo że jest wskazane ze zdrowotnego punktu widzenia. Co gwarantuje dziecku dobrze dopasowanymaterac 165x170 cm? Wyspane dziecko dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych materaców 140x170 cm? Na Godre.pl znajdziesz materace o długości 170 centymetrów, doskonałe do wyposażenia dziecięcego lub młodzieżowego pokoju, w atrakcyjnych cenach i wielu niestandardowych wariantach rozmiaru. Znaczenie snu na zdolność człowieka do normalnego funkcjonowania nie jest przesadzona. Wybierając ergonomicznie, odpowiedzialnie zaprojektowane i wspierające anatomię człowieka materace do łóżek produkcji Godre.pl – zapewnicie swoim dzieciom lub gościom maksymalny wypoczynek i zdrowie dla kręgosłupa.

 

Jakich materiałów używamy do produkcji naszych materacy 160x170 cm?

 

Stosujemy sprawdzone, najwyższej jakości materiały. Chcemy mieć pewność, że cały trud włożony w proces produkcji nie zostanie zniwelowany przez niewłaściwie dobrane, kiepskie surowce. Do najważniejszych stosowanych przez nas materiałów należą:

  • pianka wysokoelastyczna HR,

  • lateks,

  • pianka termoelastyczna visco memory,

  • mata kokosowa,

  • mata z trawy morskiej,

  • pianka profilowana molet,

  • końskie włosie.

Materace termoplastyczne oraz materace lateksowe i wysokoelastyczne należą do grupy materacy miękkich lub średnio twardych. Materace twarde i bardzo twarde to materace kokosowe, materace z trawą morską oraz materace z końskim włosiem.