• Kategorie
  • Parametry
  • Materac 150x150 cm

Kwadratowy materac? Żaden problem. W ofercie mamy wymiar 150x150 cm. Niestandardowe rozmiary nie stanowią dla nas żadnej przeszkody. Zamów i czekaj na dostawę materaca za pośrednictwem firmy przewozowej, materac nie będzie zgięty ani rolowany.

Wyszukując materac dla dziecka, warto zastanowić się przede wszystkim nad okresem – liczonym oczywiście w latach. Chodzi o czas, w jakim taki materac 150x150 cm ma posłużyć córce lub synowi. Odpowiedź na to pytanie nie jest prosta z kilku powodów, a najważniejszy z nich to oczywiście brak możliwości przewidzenia tempa wzrostu swojego potomstwa. Dlatego też niekorzystne jest długie wstrzymywanie się z podjęciem decyzji o zakupie dobrego materaca 145x150 cm bądź mniejszego, dla swojego dziecka – przy długości rzędu półtora metra zarówno dziewczynki, jak i chłopcy mogą błyskawicznie dorosnąć do tego pułapu.

Materac 150x150 cm oczywistym wyborem dla malucha

Aby nie żałować zakupu dobrego materaca już po dwóch latach, kiedy dziecko błyskawicznie urośnie np. o 20 centymetrów, warto kupić materac 150x150 cm znacznie szybciej i ucieszyć nim chociażby pięciolatka przy urządzaniu jego pierwszego, prawdziwie własnego dziecięcego pokoju. Dla malucha materac o wymiarach półtora na półtora metra wydaje się nieprzemierzony, więc pozwala również na aktywne zabawy w ciągu dnia, a wraz z upływającymi latami nadal sprawdza się idealnie i pozwala na uniknięcie konieczności szybkiej wymiany i kolejnych wydatków na nowe materace 140x150 cm.

Jaka twardość materaca dla malucha?

Kluczem do satysfakcjonującego i ekonomicznego użytkowania produktu jest jednak wybranie właściwego producenta i dostawcy – takiego jak Godre.pl. Doświadczenia zebrane na przestrzeni lat produkcji, projektowania i wysyłki materaców o niestandardowych rozmiarach pozwalają nam oferować dzisiaj najróżniejsze specyfikacje do spersonalizowanych zamówień klientów. Zamawiając materace 130x150 cm w naszym sklepie, każdy ma możliwość wybrania jednego z czterech ergonomicznych i dopasowanych pod względami fizjonomicznymi poziomów twardości materaca:

Wybór twardego materaca nie sprawia przeważnie problemów osobom dorosłym i starszym, jednak dla najmłodszych wskazane z oczywistych względów może być sięgnięcie po rozwiązania bardziej delikatne i miękkie. Wyjątkiem są dzieci i młodzież z wyjątkowymi zaleceniami lekarskimi. Zachęcamy do sprawdzenia oferty - wszystkie materace objęte są 2-letnią gwarancją i wysyłane bez rolowania, na płasko, dzięki czemu nie zapadają się.