UWAGA: Zamówienia złożone i opłacone* lub wybrane za pobraniem do 07.12.2022 do godz. 15:30 będą dostarczone przed 24.12.2022**
Zamówienia złożone po tym terminie będą dostarczane po Świętach i/lub po Nowym Roku
* tzn. do godz. 15:30 środki muszą zostać zaksięgowane na naszym koncie, zapłacone online lub wybrana forma płatności za pobraniem
** nastąpi jedna próba dostawy, jeśli zostanie ona odmówiona dostawa będzie po Świętach lub po Nowym Roku.
  • Kategorie
  • Parametry
  • Materac 170x170 cm

Materace 170x170 cm, które w swojej budowie maja sprężyny kieszeniowe, będą najlepszym wyborem. . Takie rozwiązanie daje mnóstwo elastycznych punktów podparcia dla kręgosłupa i świetnie dostosowuje się do kształtu ciała. Zapraszamy do zakupu.

Niestandardowe wymiary pomieszczenia czy przenośny charakter sypialni sprawiają, że niekiedy konieczne jest poszukiwanie rozwiązań sypialnianych o nietypowych wymiarach. Dzięki możliwości zamówienia materacy 170x170 cm z Godre.pl, nawet najbardziej niecodziennie zaprojektowane pomieszczenie, może zostać wykończone z bardzo komfortowym, trwałym i funkcjonalnym łóżkiem. Rozmiar sypialni czy pokoju gościnnego, a tym bardziej jego rozstaw, nie muszą być problemem. Jako producent materaców umożliwiamy ich indywidualne tworzenie pod spersonalizowane zamówienie – włącznie z przygotowaniem tzw. „piątek”, a więc materacy o długości lub szerokości kończącej się na 5 centymetrów, jak chociażby materac 125x170 cm.

Jak dbać o jakościowy materac 170x170 cm?

W przypadku każdego zakupionego materaca bardzo ważne jest nie tylko jego dopasowanie rozmiarem do sypialni czy pokoju gościnnego, w którym materac ma służyć gościom albo lokatorom. Zastosowanie jakościowych materiałów i profesjonalny, sprawdzony proces produkcyjny, gwarantowane przez Godre.pl, to tylko początek życia każdego materaca. Materace również w naszej ofercie udostępniane są klientom we wszystkich standaryzowanych rodzajach twardości – z uwagi na swoje wykonanie materace twarde charakteryzują się wyższą trwałością i odpornością na uszkodzenia mechaniczne. Bezpieczne przechowanie i transport materaca 150x170 cm Nie wystarczy jednak zainwestować w najnowocześniejsze dostępne na rynku materace 170x170 cm, aby cieszyć się zakupem przez długie lata. Kluczowe jest odpowiednie konserwowanie materaca – zgodnie z naszymi zaleceniami. Samo przechowywanie materaca, podobnie jak jego odpowiednie czyszczenie, mają niebagatelny wpływ na jego trwałość samego. W Godre.pl wiemy jednak, że równie ważne jest samo przewożenie zamówionego materaca 160x170 cm, dlatego dostarczane od nas zamówienie zawsze przyjedzie do spakowane „na płasko” i nigdy w rulon. Zależy nam, aby od samego początku oferowane przez nas materace 170x170 cm spełniały najwyższe oczekiwania co do standardów klientów. Dlatego na dokonane u nas zakupy dajemy aż 2-letnią gwarancję!

 

Jakich materiałów używamy do produkcji naszych materacy

 

Stosujemy sprawdzone, najwyższej jakości materiały. Chcemy mieć pewność, że cały trud włożony w proces produkcji nie zostanie zniwelowany przez niewłaściwie dobrane, kiepskie surowce. Do najważniejszych stosowanych przez nas materiałów należą:

  • pianka wysokoelastyczna HR,

  • lateks,

  • pianka termoelastyczna visco memory,

  • mata kokosowa,

  • mata z trawy morskiej,

  • pianka profilowana molet,

  • końskie włosie.