Wysyłamy materace!
Ze względu na stan zagrożenia epidemicznego wprowadziliśmy w naszej firmie najwyższe procedury bezpieczeństwa. Mimo zaistniałej sytuacji normalnie pracujemy, produkujemy i wysyłamy nasze produkty do Państwa. Dostawy realizowane są na bieżąco z zachowaniem najwyższych środków bezpieczeństwa. Zalecamy, aby podczas składania zamówienia wybierać płatności online lub przelew na nasze konto.
  • Kategorie
  • Parametry
  • Materac 170x170 cm

Materace 170x170 cm, które w swojej budowie maja sprężyny kieszeniowe, będą najlepszym wyborem. . Takie rozwiązanie daje mnóstwo elastycznych punktów podparcia dla kręgosłupa i świetnie dostosowuje się do kształtu ciała. Zapraszamy do zakupu.

Niestandardowe wymiary pomieszczenia czy przenośny charakter sypialni sprawiają, że niekiedy konieczne jest poszukiwanie rozwiązań sypialnianych o nietypowych wymiarach. Dzięki możliwości zamówienia materacy 170x170 cm z Godre.pl, nawet najbardziej niecodziennie zaprojektowane pomieszczenie, może zostać wykończone z bardzo komfortowym, trwałym i funkcjonalnym łóżkiem. Rozmiar sypialni czy pokoju gościnnego, a tym bardziej jego rozstaw, nie muszą być problemem. Jako producent materaców umożliwiamy ich indywidualne tworzenie pod spersonalizowane zamówienie – włącznie z przygotowaniem tzw. „piątek”, a więc materacy o długości lub szerokości kończącej się na 5 centymetrów, jak chociażby materac 125x170 cm.

Jak dbać o jakościowy materac 170x170 cm?

W przypadku każdego zakupionego materaca bardzo ważne jest nie tylko jego dopasowanie rozmiarem do sypialni czy pokoju gościnnego, w którym materac ma służyć gościom albo lokatorom. Zastosowanie jakościowych materiałów i profesjonalny, sprawdzony proces produkcyjny, gwarantowane przez Godre.pl, to tylko początek życia każdego materaca. Materace również w naszej ofercie udostępniane są klientom we wszystkich standaryzowanych rodzajach twardości – z uwagi na swoje wykonanie materace twarde charakteryzują się wyższą trwałością i odpornością na uszkodzenia mechaniczne. Bezpieczne przechowanie i transport materaca 150x170 cm Nie wystarczy jednak zainwestować w najnowocześniejsze dostępne na rynku materace 170x170 cm, aby cieszyć się zakupem przez długie lata. Kluczowe jest odpowiednie konserwowanie materaca – zgodnie z naszymi zaleceniami. Samo przechowywanie materaca, podobnie jak jego odpowiednie czyszczenie, mają niebagatelny wpływ na jego trwałość samego. W Godre.pl wiemy jednak, że równie ważne jest samo przewożenie zamówionego materaca 160x170 cm, dlatego dostarczane od nas zamówienie zawsze przyjedzie do spakowane „na płasko” i nigdy w rulon. Zależy nam, aby od samego początku oferowane przez nas materace 170x170 cm spełniały najwyższe oczekiwania co do standardów klientów. Dlatego na dokonane u nas zakupy dajemy aż 2-letnią gwarancję!