• Kategorie
  • Parametry
  • Materac 185x205 cm

Sen na sofie lub wersalce nie należy do najprzyjemniejszych. Warto pomyśleć o zainwestowaniu w materac 185x205 cm. Raz wypróbujesz i nie będziesz już chciał spać na niczym innym. Materac to wygoda, relaks, odprężenie i zdrowy, regenerujący sen.

Pełna dowolność, jeśli chodzi o wybór materaców 185x205 cm nie tylko pod kątem ich gabarytów, ale również twardości, grubości czy zastosowanych materiałów – oto nasza specjalność na Godre.pl. Produkujemy rozmaite materace 180x205 cm lub o dowolnych innych parametrach wskazanych przez klienta i w ciągu dwóch dni roboczych wysyłamy na adres zamówienia. Ponieważ o materacach wiemy wszystko – zawsze wysyłamy swoje materace miękkie, średnio twarde lub bardzo twarde na płasko i nigdy w sposób zrolowany.

Materiały stosowane przez Godre.pl w materacach 185x205 cm

We wszystkich swoich materacach, bez względu na ich gabaryty czy ilość sztuk zamówionych przez klienta – stosujemy te same, sprawdzone rozwiązania i materiały, do których mamy zaufanie. Projektując dowolne materace 80x205 cm staramy się robić je tak, aby gwarantowały pełen komfort wypoczynku nie tylko w nocy podczas snu, ale także w trakcie dnia przy ewentualnej aktywności na materacu. Stosowanie jakościowych syntetyków sprawia, że możemy na każdy nasz produkt zaoferować dwuletnią gwarancję i dodatkowe 30 lat gwarancji na formatkę sprężyn.

 

7% rabatu na materace - tylko do 29.01.2023 - wpisz kod: materac7