UWAGA: Zamówienia złożone i opłacone* lub wybrane za pobraniem do 07.12.2022 do godz. 15:30 będą dostarczone przed 24.12.2022**
Zamówienia złożone po tym terminie będą dostarczane po Świętach i/lub po Nowym Roku
* tzn. do godz. 15:30 środki muszą zostać zaksięgowane na naszym koncie, zapłacone online lub wybrana forma płatności za pobraniem
** nastąpi jedna próba dostawy, jeśli zostanie ona odmówiona dostawa będzie po Świętach lub po Nowym Roku.
  • Kategorie
  • Parametry
  • Materac 185x210 cm

Nasza firma istnieje na rynku od wielu lat. Dzięki zdobytej wiedzy i doświadczeniu produkujemy materace 185x210 cm najwyższej jakości. Jesteśmy w stanie dopasować produkt najlepszy dla Ciebie. Posiadający cechy, które pozwolą Ci spać komfortowo.

W naszym sklepie udostępniamy tylko materace 185x210 cm wykonane z najlepszych materiałów. Sami starannie je wybieramy i wykonujemy każdy produkt w oparciu o indywidualne zamówienie klienta. Zapewniamy materace 100x210 cm sprężynowe kieszeniowe, bonellowe, lateksowe, kokosowe, piankowe i dwustronne.

Materac 185x210 cm idealnie dopasowany do potrzeb użytkownika

U nas istnieje możliwość wyboru stopnia twardości – w asortymencie posiadamy materace 75x210 cm miękkie, średnio twarde, twarde, twarde i bardzo twarde. Najlepiej twardość dopasować do masy ciała, ponieważ wtedy wybrany model materaca 185x210 cm najlepiej podpiera kręgosłup i nie wywołuje żadnych ucisków. Wszystkie dostępne u nas materace transportujemy w pozycji na płasko. Naszym zdaniem rolowanie nie sprzyja ich kondycji. Obejmujemy nasze produkty dwuletnią gwarancją. Zachęcamy serdecznie do złożenia zamówienia na Godre.pl!