• Kategorie
  • Parametry
  • Materac 190x210 cm

Komfortowe materace 190x210 cm. Do wyboru cztery stopnie twardości, od H1 czyli miękkiej, do H4 czyli bardzo twardej. Dobierz twardość według podanego przedziału wagi. W razie problemów z podjęciem decyzji służymy pomocą i fachową poradą.

Zapewniamy szeroki wybór materaców dwuosobowych, w tym optymalnej wielkości materace 190x210 cm, które dają wiele przestrzeni i komfortu na czas snu. Prezentujemy niezwykle szeroki asortyment różnego rodzaju produktów, aby spełnić wszystkie Państwa oczekiwania. U nas materace można sortować po poszczególnych parametrach, co znacznie ułatwia i uprzyjemnia zakupy. Zachęcamy serdecznie do zapoznania się z całą ofertą materaców 190x210 cm na Godre.pl i do zrobienia u nas zakupów.

Funkcjonalne i wygodne materace 190x210

Udostępniamy materace, które charakteryzują się różnymi funkcjami. Wybierając produkt dla siebie, najlepiej zwrócić uwagę przede wszystkim na jego twardość, dobierając produkt do wagi i wzrostu. U nas znajdziecie Państwo zarówno materace bardzo twarde, jak i średnio twarde oraz miękkie. Każdy ma możliwość dopasowania jej do indywidualnych potrzeb. Ciekawym rozwiązaniem są prezentowane w ofercie materace dwustronne, które mają różne stopnie twardości po każdej ze stron. Poza twardością trzeba też zwrócić uwagę na rodzaj materiału, z jakiego materac jest wykonany. Na Godre.pl można znaleźć zarówno materace z naturalnym wypełnieniem z kokosa, jak również z pianką, lateksem, czy funkcjonalne materace kieszeniowe objęte 30-letnią gwarancją na formatkę sprężyn. Od rodzaju wypełnienia zależeć będzie komfort snu oraz to, w jaki sposób zachowuje się on w kontakcie z ciałem.

Jakie rozmiary udostępniamy poza materacami 190x210?

Rozmiar to jeden z ważniejszych parametrów materaca, ponieważ większość naszych klientów ma ograniczone możliwości. Wielkość sypialni może sprawić, że potrzebne będzie łóżko wykonane na wymiar. Jako producent oferujemy niestandardowe rozmiary, na przykład materace 185x210 cm w nieco mniejszym rozmiarze,materace 170x210 cm – idealne do standardowej sypialni w bloku oraz najmniejsze – materace 150x210 cm. Gwarantujemy dużą dostępność różnych rozmiarów. Jesteśmy pewni, że w naszym sklepie dopasujecie Państwo odpowiedni materac dla siebie. Zachęcamy raz jeszcze do zapoznania się z ofertą i zrobienia u nas zakupów już dziś. Wszystkie wysyłamy na płasko, bez rolowania, zwiększając ich wytrzymałość i zapobiegając uszkodzeniom. Dajemy też możliwość zwrotu w ciągu 30 dni!

 

Każdy zamówiony i opłacony materac dostarczymy w 3 dni robocze