UWAGA: Zamówienia złożone i opłacone* lub wybrane za pobraniem do 07.12.2022 do godz. 15:30 będą dostarczone przed 24.12.2022**
Zamówienia złożone po tym terminie będą dostarczane po Świętach i/lub po Nowym Roku
* tzn. do godz. 15:30 środki muszą zostać zaksięgowane na naszym koncie, zapłacone online lub wybrana forma płatności za pobraniem
** nastąpi jedna próba dostawy, jeśli zostanie ona odmówiona dostawa będzie po Świętach lub po Nowym Roku.
  • Kategorie
  • Parametry
  • Materac 60x140 cm

Twoje ciało ma dość spania na niewygodnej powierzchni? Zmień swój materac na wygodny i z dostosowaną do potrzeb twardością. Przekonasz się jak w łatwy sposób można odmienić sypialnię. Twoje ciało szybko poczuje różnicę, a ty doznasz komfortu.

Materace do zadań specjalnych przydają się w kilku najczęściej spotykanych przypadkach, do których zalicza się małą przestrzeń sypialnianą bądź małe rozmiary użytkownika łóżka. Zarówno w przypadku potrzeby zagospodarowania np. wąskiej samochodowej kuszetki kierowcy, jak i potrzeby wygospodarowania miejsca dla nowego potomka w domu – materace 60x140 cm mogą okazać się jedynym sposobem na pełne spożytkowanie posiadanego miejsca.

Materace 60x140 cm idealne do zadań specjalnych

Bardzo często po niestandardowe i węższe lub krótsze, ale zawsze bardzo wygodne w użytkowaniu i jakościowe materace 70x140 cm równie często co kierowcy samochodów ciężarowych sięgają na przykład harcerze czy inni miłośnicy wygodnego biwakowania. Oczywiście materace Godre.pl projektowane i produkowane są z myślą o zastosowaniu wewnątrz, w warunkach sypialnianych, ale ich trwałość i jakość wykonania sprawdzi się również w mniej typowych i zwyczajnych lokalizacjach. Dlatego pozwalamy klientom wybrać nie tylko szerokość i długość zamawianego materaca 60x140 cm, ale również jego twardość, dla optymalnego dopasowania produkowanego towaru do potrzeb i oczekiwań klienta. Na Godre.pl do każdego zamawianego materaca wybrać można jedną z czterech dostępnych opcji twardości:

  • materace miękkie,
  • materace średnio twarde,
  • materace twarde,
  • materace bardzo twarde.

Wysoka jakość przy niskich wymiarach

W Godre.pl doskonale wiemy, że wąskie materace 80x140 cm są dla naszych klientów szczególnie cennym zakupem, dlatego zawsze stawiamy w nich na rozwiązania sprawdzone i zaawansowane technologie produkcyjne i materiałowe. Wszystko po to, aby nasze materace, na które dajemy 2 lata gwarancji – jak najdłużej spełniały stawiane przed nimi specjalne wymogi. Za zadania specjalne w kontekście miejsca do wypoczynku i spania rozumieć można nie tylko wyjątkowo ograniczoną przestrzeń. Mniejsze wymiary materaca 65x140 cm wcale nie muszą oznaczać jednak rezygnacji z jakości i standardu wypoczynku – wszystkie modele oferowane przez nas, jako producenta materaców, spełniają te same wysokie normy, bez względu na swój gabaryt czy różnice w poziomie twardości. W specjalnie opracowanym zindywidualizowanym toku personalizacji zamówienia, każdy klient w pełni kontroluje kształt i projekt swojego przyszłego materaca.