• Kategorie
  • Parametry
  • Materac 70x160 cm

Lateks, pianka visco memory, kokos, końskie włosie to jeszcze nie wszystkie materiały, które możesz znaleźć w materacach o rozmiarze 70x160 cm. Możesz wybrać materac piankowy, bonelowy bądź sprężynowy. Zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą.

Na Godre.pl oferujemy bogaty asortyment materaców w różnych rozmiarach. Ciekawym rozwiązaniem są na przykład materace 70x160 cm, które chętnie wybierają na przykład kierowcy tirów. Tej wielkości materac mieści się w pojeździe, dzięki czemu kierowca ma możliwość położenia się w trakcie swojej przerwy i zapewnienia sobie zdrowego wypoczynku. Jest to jedyna szerokość, jaka zmieści się w kabinie. Zachęcamy serdecznie do zapoznania się z całą ofertą materacy 70x160 cm oraz innych produktów. Gwarantujemy ich wysoką jakość i dajemy 2 lata gwarancji.

Materac 70x160 cm – optymalne wykorzystanie przestrzeni

Taki rozmiar materaca nie jest rozwiązaniem dla osoby dorosłej w warunkach domowych. Świetnie sprawdzi się jednak we wspomnianej kabinie tira, w pokoju w hotelu pracowniczym, czy też pod namiotem. U nas swój materac można zoptymalizować, wybierając na przykład rodzaj jego wypełnienia. Dużym zainteresowaniem cieszą się nowoczesne materace termoplastyczne. Prezentujemy także materace wypełnione nowoczesnymi piankami, lateksem, kokosem, czy materace sprężynowe kieszeniowe z 30-letnią gwarancją na formatkę sprężyn. Te ostatnie bardzo różnią się od klasycznych propozycji ze sprężynami, które kiedyś pojawiały się we wszystkich polskich domach. Dodatkowo, istnieje możliwość dopasowania twardości materaca. Już przeglądając produkty warto zaznaczyć odpowiednie parametry, aby zaoszczędzić sobie nieco czasu.

Inne nietypowe rozmiary materaców

Od lat produkujemy nasze materace z wieloma sukcesami. Oferujemy produkty trwałe i wytrzymałe, które zachowują na lata swoje funkcjonalności. Istnieje możliwość zamówienia materaca w dowolnie wybranym rozmiarze. Udostępniamy na przykład:

Zachęcamy do wyboru właściwego rozmiaru i złożenia u nas zamówienia. Materace produkujemy w ciągu trzech dni roboczych od jego otrzymania. Każdy z nich objęty jest dwuletnią gwarancją. W przypadku materacy sprężynowych zapewniamy trzydziestoletnią gwarancję na formatki.