• Kategorie
  • Parametry
  • Materac 80x170 cm

Lateks, pianka visco, kokos i końskie włosie. To surowce, które pojedynczo lub w połączeniu tworzą modele materacy 80x170 cm. Warstwy materaca w jego budowie zależą od preferencji klienta, jak również od wagi osoby korzystającej z tego materaca.

Jeżeli poszukujecie Państwo idealnych materaców jednoosobowych do hoteli bądź pensjonatów, zachęcamy serdecznie do zapoznania się z bogatą ofertą materaców 80x170 cm różnego rodzaju. Prezentujemy szeroki wybór rozwiązań, aby sprostać wszystkim wymaganiom. Nasze produkty można przeglądać ze względu na ich poszczególne parametry, jak twardość, czy rodzaj wypełnienia, co znacznie ułatwia poszukiwania. Jako producent jesteśmy przekonani, że u nas znajdziecie Państwo odpowiedni materac 80x170 cm do hoteli i tego typu miejsc.

Materace 80x170 cm o różnych parametrach

Każdy właściciel hotelu ma inne wymagania wobec materaców, które znajdą się w jego pokojach. Udostępniamy więc szereg funkcjonalnych rozwiązań. Prezentujemy materace bardzo twarde, ale też bardziej miękkie i o średnim stopniu twardości. Można też zdecydować się na materace dwustronne w tym rozmiarze. Każda ze stron ma inny stopień twardości. Oprócz już wskazanych materacy bardzo twardych, w asortymencie znajdują się dodatkowo także:

  • materace miękkie,
  • materace średnio twarde,
  • materace twarde.

Ważny jest też wybór odpowiedniego materiału. Hotel to miejsce, gdzie bardzo ważna jest czystość i higiena. Dlatego, jako producent oferujemy także bardzo higieniczne materace lateksowe i piankowe, ale też kieszeniowe 30-letnią gwarancją na formatkę sprężyn, czy bonellowe. W takich miejscach wspaniale sprawdzają się nasze materace kieszeniowe Multipocket, na których wygodnie mogą spać dwie osoby i absolutnie nie odczuwają żadnych drgań, ani falowania pod wpływem swoich ruchów.

Materac 80x170 cm lub w innym dowolnym rozmiarze

Każdy hotel ma nieco inne wymagania. Rozmiar materaca dla jednej osoby może wynikać z powierzchni, jaką dysponuje w poszczególnych pokojach, ale też z wielkości zakupionych już łóżek. Oferujemy na przykład:

Zachęcamy gorąco do zapoznania się z dostępnym asortymentem i złożenia zamówienia na Godre.pl. Gwarantujemy wysoką jakość wszystkich produktów oraz przystępność naszych cen. Wszystkie objęte są 2-letnią gwarancją i możliwością zwrotu do 30 dni.

 

Do 25% rabatu na standardowe rozmiary i 5% na pozostałe rozmiary materacy - tylko do 02.04.2023