• Kategorie
  • Parametry
  • Materac 60x225 cm

Źle dobrany materac, może skutecznie uniemożliwić nam regenerujący sen. By nie wybudzać się każdej nocy z powodu bólu mięśni, warto zainwestować w naprawdę dobry materac 60x225 cm, dobrany do naszych potrzeb. Dobry sen sprawi, że będziesz pełen energii.

Dla organizmu sen jest bardzo ważną potrzebą. Właściwe podłoże w postaci optymalnie dopasowanego materaca 60x225 cm jest w stanie zapewnić idealny komfort, ale jednocześnie najzdrowsze podparcie dla kręgosłupa. Na Godre.pl dostępne są materace wykonane z różnych materiałów- piankowe, lateksowe, kokosowe, bonellowe, sprężynowe kieszeniowe i dwustronne. Materac 80x225 cm powstaje dopiero po otrzymaniu zamówienia, a klient zawsze otrzymuje produkt nowy fabrycznie. Transportujemy nasze materace 60x225 cm zawsze w płaskiej bocznej pozycji, ponieważ najkorzystniej wpływa ona na konstrukcję materaca i nie szkodzi jej.

Materace 60x225 cm na indywidualne zamówienie na Godre.pl

Niezależnie od wieku i stanu zdrowia warto samodzielnie zaprojektować swój materac 100x225 cm. U nas można wybrać twardość produktu. W asortymencie posiadamy materace bardzo twarde, twarde, średnio twarde oraz miękkie. Najlepszym rozwiązaniem jest dopasowanie tego parametru do wagi ciała, ponieważ wtedy kręgosłup ma zapewnione najbezpieczniejsze podparcie.