• Kategorie
  • Parametry
  • Materac 70x150 cm

Materac w rozmiarze 70x150 cm to u nas standard, tak samo jak wiele innych nietypowych wymiarów. Zapraszamy do zakupu, chętnie pomożemy w wyborze jeśli masz jakieś wątpliwości. Posiadamy szeroką ofertę i rozmiarów i twardości.

Osobom o niewielkich gabarytach polecamy modele mniejszych materaców 70x150 cm. Jest to optymalne rozwiązanie również w pokoju dziecięcym. U nas można samodzielnie zaprojektować swój materac, wybierając jego poszczególne parametry. Jesteśmy producentem, który cieszy się dużym uznaniem i zaufaniem wśród klientów. W asortymencie naszego sklepu prezentujemy na przykład materace bonellowe, kieszeniowe z 30-letnią gwarancją na formatkę sprężyn, lateksowe i piankowe. Każdy z surowców charakteryzuje się nieco innym zachowaniem w kontakcie z ciałem ludzkim, co ma znaczenie dla komfortu.

Dopasuj materac 70x150 cm do swoich potrzeb

Każdy z nas oczekuje nieco innych funkcjonalności od swojego materaca. Jedni preferują te bardzo miękkie, w których można się zapaść. Inni wolą zaś materace bardzo twarde, które zapewniają im odpowiednie podparcie i stabilizację. Na Godre.pl można wybierać spośród nie tylko różnych materiałów, ale także ich stopni twardości. Prezentujemy także materace dwustronne, które można dopasować do siebie. Każda ze stron może być wykonana z innych materiałów i mieć inną twardość. Materace 70x150 cm zwykle kupowane są do pokoi dziecięcych. Prezentujemy też inne modele o podobnych gabarytach, na przykład materac 65x150 cm - w sam raz dla najmłodszych klientów, materac 80x150 cm, który jest przestronny i bardzo komfortowy oraz materac 90x150 cm wykonany z wybranych materiałów. Sami produkujemy materace, więc można się u nas zdecydować na dowolny rozmiar.

Materace 70x150 cm na dogodnych warunkach

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości odnośnie naszych produktów zachęcamy Państwa do kontaktu z wykwalifikowanymi pracownikami. Z przyjemnością pomożemy też dopasować odpowiedni model, który spełni wszystkie oczekiwania i potrzeby. Zamówienia realizujemy w ciągu trzech dni roboczych od finalizacji zakupu. Oferujemy dwuletnią gwarancję na wszystkie modele, jak również trzydzieści lat gwarancji na formatki materaca sprężynowego. Zapraszamy serdecznie do złożenia zamówienia.

 

Do 25% rabatu na standardowe rozmiary materacy - tylko do 05.06.2023