• Kategorie
  • Parametry
  • Materac 90x150 cm

Trafiłeś do miejsca, gdzie kupisz materace w rozmiarze 90x150 cm

Wybierz najwygodniejszy materac 90x150 cm

Wysokiej klasy materac 90x150 cm to inwestycja na lata. Przed zakupem dobrze się zastanów czy zdecydujesz się na materac piankowy, sprężynowy czy lateksowy. Odpowiedni wybór zapewni Ci komfortowy sen. Nasze materace 90x150 cm to wysokiej klasy produkty, które po odpowiednim dopasowaniu dadzą Ci zasłużony odpoczynek.

Materac 150x90 cm - czym się różnią materace piankowe, kieszeniowe i lateksowe?

Materace 150x90 cm występują w każdej wersji: piankowej, kieszeniowej, bonellowej i lateksowej. Najczęściej kupowane to materace hybrydowe, czyli połączenie materaca sprężynowego z materacem piankowym i lateksowym.  W tych wersjach wkład kieszeniowy otacza warstwa pianki wysokoelastycznej HR, lateksu, pianki Visco Memory lub pianki profilowanej. Sprawdź nasze rodzaje materacy i wybierz najlepszy model na łóżko 90x150 cm z materacem.

 

Jaki materac 90x150 wybrać?

Nie tylko małe przestrzenie czy wąskie pomieszczenia wymuszają sięgnięcie po zdecydowanie niestandardowe i niewymiarowe materace. Godre.pl to sklep, w którym nie tylko wybierzesz gotowe materace 90x150 cm do sypialni dziecięcej, ale również uzyskasz pomoc w wyliczeniu dokładnych parametrów idealnego materaca, z uwzględnieniem masy ciała i wzrostu użytkownika. Co jednak najważniejsze z punktu widzenia osób rozglądających się za odpowiednim materacem – u nas możliwe jest zaprojektowanie indywidualnie każdego materaca oraz wyprodukowanie go według spersonalizowanego zamówienia. Efektem jest nie tylko konkretny materac 95x150 cm zgodny z wymiarami łóżka, ale przede wszystkim materac zbudowany z materiałów wybranych własnoręcznie przez klienta. Jesteśmy producentem, który oferuje możliwość zwrotu w ciągu 30 dni.

Materac 90x150 krótki i wąski może być wygodny

Jednym z parametrów, które najmocniej wpływają na sposób ułożenia ciała i samo wrażenie wygodnego spoczynku, jest oczywiście twardość samego materaca 100x150 cm lub mniejszego. Jeśli użytkownik przez całe swoje życie używał wyłącznie materacy miękkich, nagła zmiana twardości materaca może okazać się bardzo nieprzyjemna dla człowieka. Ponieważ materace 90x150 cm przeważnie wybierane są do pokojów dziecięcych lub gościnnych i młodzieżowych – warto zdecydować się na rozwiązanie pośrednie, a więc materace średnio twarde. To interesujące rozwiązanie pośrednie pomiędzy maksymalnie zdrowym snem i anatomicznie poprawnym ułożeniem ciała, a wrażeniem delikatnego otulenia podczas snu.

Dopasujemy materac 90x150 cm do klienta

Rozmiar łóżka to nie jedyny aspekt, który wpływa na komfort wypoczynku i stopień regeneracji podczas snu. Poziom elastyczności materaca, czy jego twardość to kolejne ważne parametry, które na Godre.pl można dowolnie zmieniać i modyfikować według swoich potrzeb czy nawyków. Zdajemy sobie sprawę, że mnogość wymiarów, materiałów, rodzajów konstrukcji i metod produkcji materaców 80x150 cm może przyprawiać o zawrót głowy. Dlatego na każdym etapie konfiguracji zamówienia i projektowania materacy, służymy radą naszych fachowych konsultantów. Zachęcamy do sprawdzenia dostępnej oferty i skorzystania z preferencyjnych warunków zakupu oraz 2-letniej gwarancji.

Kup Materac dzisiaj i zapłać za 30 dni
 

Do 25% rabatu na standardowe rozmiary materacy - tylko do 22.04.2024