• Kategorie
  • Parametry
  • Materac 90x150 cm

Posiadamy szeroką ofertę materacy również w rozmiarze 90x150 cm. Nietypowe wymiary nie stanowią dla nas przeszkody. Dla osób lekkich wykorzystujemy materiały miękkie i sprężyste, dla cięższych twarde i bardzo twarde. Konstrukcja też może być różna.

Nie tylko małe przestrzenie czy wąskie pomieszczenia wymuszają sięgnięcie po zdecydowanie niestandardowe i niewymiarowe materace. Godre.pl to sklep, w którym nie tylko wybierzesz gotowe materace 90x150 cm do sypialni dziecięcej, ale również uzyskasz pomoc w wyliczeniu dokładnych parametrów idealnego materaca, z uwzględnieniem masy ciała i wzrostu użytkownika. Co jednak najważniejsze z punktu widzenia osób rozglądających się za odpowiednim materacem – u nas możliwe jest zaprojektowanie indywidualnie każdego materaca oraz wyprodukowanie go według spersonalizowanego zamówienia. Efektem jest nie tylko konkretny materac 95x150 cm zgodny z wymiarami łóżka, ale przede wszystkim materac zbudowany z materiałów wybranych własnoręcznie przez klienta. Jesteśmy producentem, który oferuje możliwość zwrotu w ciągu 30 dni.

Łóżko krótkie i wąskie może być wygodne

Jednym z parametrów, które najmocniej wpływają na sposób ułożenia ciała i samo wrażenie wygodnego spoczynku, jest oczywiście twardość samego materaca 100x150 cm lub mniejszego. Jeśli użytkownik przez całe swoje życie używał wyłącznie materacy miękkich, nagła zmiana twardości materaca może okazać się bardzo nieprzyjemna dla człowieka. Ponieważ materace 90x150 cm przeważnie wybierane są do pokojów dziecięcych lub gościnnych i młodzieżowych – warto zdecydować się na rozwiązanie pośrednie, a więc materace średnio twarde. To interesujące rozwiązanie pośrednie pomiędzy maksymalnie zdrowym snem i anatomicznie poprawnym ułożeniem ciała, a wrażeniem delikatnego otulenia podczas snu.

Godre.pl dopasuje materac 90x150 cm do klienta

Rozmiar łóżka to nie jedyny aspekt, który wpływa na komfort wypoczynku i stopień regeneracji podczas snu. Poziom elastyczności materaca, czy jego twardość to kolejne ważne parametry, które na Godre.pl można dowolnie zmieniać i modyfikować według swoich potrzeb czy nawyków. Zdajemy sobie sprawę, że mnogość wymiarów, materiałów, rodzajów konstrukcji i metod produkcji materaców 80x150 cm może przyprawiać o zawrót głowy. Dlatego na każdym etapie konfiguracji zamówienia i projektowania materacy, służymy radą naszych fachowych konsultantów. Zachęcamy do sprawdzenia dostępnej oferty i skorzystania z preferencyjnych warunków zakupu oraz 2-letniej gwarancji.

 

Do 25% rabatu na standardowe rozmiary i 5% na pozostałe rozmiary materacy - tylko do 02.04.2023