Wysyłamy materace!
Ze względu na stan zagrożenia epidemicznego wprowadziliśmy w naszej firmie najwyższe procedury bezpieczeństwa. Mimo zaistniałej sytuacji normalnie pracujemy, produkujemy i wysyłamy nasze produkty do Państwa. Dostawy realizowane są na bieżąco z zachowaniem najwyższych środków bezpieczeństwa. Zalecamy, aby podczas składania zamówienia wybierać płatności online lub przelew na nasze konto.
  • Kategorie
  • Parametry
  • Materac 75x160 cm

Przygotowujesz pokój dla dziecka? Mamy w ofercie nietypowe wymiary materacy, zaoszczedzisz miejsce i zapewnisz dziecku komfortowy sen z materacem w rozmiarze 75x160 cm. Jeśli masz wątpliwości podpowiemy Ci jaki wariant materaca wybrać.

Nasz sklep zapewnia szeroki wybór materaców 75x160 wykonanych z surowców wysokiej jakości. Sami produkujemy dostępne tu materace 100x160 cm na indywidualne zamówienie klienta. Oferujemy nowoczesne materace sprężynowe kieszeniowe i Multipocket, kokosowe, lateksowe, piankowe i dwustronne. Nie brakuje u nas również klasycznych materaców bonellowych. Zachęcamy do tego, aby swój model dopasować do indywidualnych potrzeb.

Materace 75x160 cm o różnej twardości

Dla każdego z nas wygoda jest pojęciem dość subiektywnym. Dlatego umożliwiamy wybór spośród materaców miękkich, o średniej twardości, twardych i bardzo twardych. Każdy z materaców 120x160 cm produkowany jest dopiero po otrzymaniu zamówienia, aby klient otrzymał produkt nowy fabrycznie, spełniający jego wymagania. Twardość najlepiej dopasować do wagi ciała i wzrostu osoby śpiącej. Zachęcamy do poznania pełnej oferty materaców 75x160 cm dostępnych na Godre.pl i kontaktu z naszymi doradcami w razie jakichkolwiek wątpliwości. Życzymy udanych zakupów na Godre.pl!