• Kategorie
  • Parametry
  • Materac 110x140 cm

Zdrowy sen, wygodna powierzchnia do spania! To wszystko umożliwi zakupiony na stronie Godre.pl materac 110x140 cm. Wszystkie surowce, z których produkowane są materace posiadają atesty. Nasze materace polecamy osobom o wrażliwej skórze.

Wygodne łóżko to podstawa zdrowego snu. Nasz sklep oferuje wysokiej jakości materace 110x140 cm, które zapewniają dziecku komfort i odpowiednią pozycję. Prezentowane u nas produkty udostępniamy w różnych wersjach – istnieje możliwość wyboru rodzaju materiału oraz stopnia twardości materaca. Każdy materac 110x140 cm można więc samodzielnie zaprojektować. Zapraszamy do zapoznania się z naszą całą ofertą i złożenia u nas zamówienia. Jako producent gwarantujemy, że są to materace wysokiej jakości.

Materac 110x140 cm i inne rozmiary dla najmłodszych

Długość 140 cm to dobra propozycja właśnie dla dzieci. Żaden dorosły nie wyśpi się na takim materacu. Naszym najmłodszym klientom oferujemy bogaty wybór materaców kieszeniowych, bonellowych, piankowych, czy lateksowych. Dostępne są również funkcjonalne materace kokosowe. Poza wspomnianym rozmiarem, mamy też inne w sam raz dla dzieci, na przykład materace 80x140 cm do łóżek jednoosobowych, materace 140x140 cm - największe z możliwości oraz materace 60x140 cm - stanowiące najmniejszą alternatywę. Sami zajmujemy się produkcją materaców, dlatego można u nas zamówić materac w dowolnym rozmiarze.

Jak wybrać dobrymaterac 110x140 cm?

Kupując materac dla dziecka, podobnie jak w przypadku zwykłego materaca, trzeba zwrócić uwagę na jego twardość. Ten parametr wybiera się, biorąc pod uwagę wzrost dziecka i jego wagę. Oczywiście, każdy rodzic może wybrać materac średnio twardy, który będzie optymalny. Zapewniamy trwałość i wytrzymałość prezentowanych produktów. Każdy z dostępnych materaców 110x140 cm objęty jest u nas dwuletnią gwarancją. W przypadku materaców sprężynowych ich formatki mają aż trzydzieści lat gwarancji. Zapraszamy do zapoznania się z pełnym asortymentem sklepu i do kontaktu z naszymi pracownikami w razie jakichkolwiek pytań. Życzymy udanych zakupów.