• Kategorie
  • Parametry
  • Materac 95x225 cm

Twój obecny materac już się wysłużył? Jest Ci niewygodnie i przestałeś się wysypiać. Zainwestuj w nowy materac 95x225 cm i odzyskaj energię. W ofercie kilka rodzajów materacy, do każdego możesz wybrać jeden z siedmiu pokrowców.

Wygodne i komfortowe materace 95x225 cm

Wygodny sen i pełna regeneracja po nocy, to podstawa zdrowego i szczęśliwego dnia. warto więc zainwestować w jakościowy materac 95x225 cm do sypialnianego łóżka, aby cieszyć się maksymalnym wypoczynkiem bez względu na warunki i porę roku. Godre.pl to producent materaców z wieloletnim doświadczeniem i długą obecnością na rynku, w trakcie której firma doszlifowała do perfekcji nie tylko materace twarde bonellowe czy piankowe, ale również multipocket, kokosowe, lateksowe czy termoelastyczne.

Materac 95x225 cm skrojony na miarę i potrzeby klienta

Materac 100x225 cm powinien być pierwszym elementem wybieranym przez klienta. To materac należy dopasować rozmiarami do rozmiarów i masy własnego ciała, a poprzez konkretne rozwiązania materiałowe czy konstrukcyjne nadać materacowi odpowiednie funkcjonalności. Dopiero posiadając konkretny materac 110x225 cm od Godre.pl, należy przejść do wybierania skrzyni czy stelażu łóżka pod taki materac – znając nie tylko jego parametry, ale również konkretne technologie. Nie do wszystkich typów łóżek nadają się materace bonellowe, tak samo jak niektóre stelaże sprawdzą się tylko i wyłącznie wraz z materacem piankowym.

Kup Materac dzisiaj i zapłać za 30 dni
 

Do 25% rabatu na standardowe rozmiary materacy - tylko do 11.12.2023