Coraz częściej w hotelach i pensjonatach pojawiają się nowoczesne i bardzo funkcjonalne materace, które zapewniają gościom komfort i doskonałą wygodę. Dobry sen sprzyja zdrowiu i pozytywnej energii, dlatego właściciele tych miejsc poszukują hurtowni materacy, które zaoferują im doskonałej klasy produkty w rozsądnych cenach. Jednym ze sklepów oferujących materace w hurcie jest Godre.pl. Można tam znaleźć materace wykonane z różnych materiałów, które charakteryzują się rozmaitymi rodzajami komfortu, aby sprostać wymaganiom wszystkich gości placówki.

Możliwość samodzielnego projektowania materacy

Klienci indywidualni, jak również hurtowi mają możliwość zaprojektowania produktów i wyboru ich poszczególnych parametrów, takich jak rozmiar, materiał, czy stopień twardości. Godre.pl zapewnia zarówno klasyczne materace bonellowe, kokosowe, lateksowe i piankowe, jak również nowoczesne materace sprężynowe kieszeniowe i multipocket, czy termoelastyczne i wysokoelastyczne, które dostosowują się do wymagań konkretnego użytkownika.

Każdy produkt powstaje dopiero na zamówienie. Dotyczy to również oferty hurtowni materacy. Dostępne są następujące twardości produktów:

Właściciele hoteli zamawiają najczęściej materace o średnim stopniu twardości, gdyż ta odpowiada większości ich gości. Parametr ten zwykle dopasowuje się pod względem wagi ciała osoby śpiącej oraz jej przyzwyczajeń i preferencji. Taki wybór zapewnia komfort większości osób. W ofercie hurtowej dostępne są również materace jednostronne i dwustronne, rozwiązania dla dzieci, materace jednoosobowe i małżeńskie.

Hurtownia materaców dbająca o każdy szczegół

Producent bardzo dba o to, aby wybierać tylko surowce pierwszego gatunku, które gwarantują wygodę, komfort i funkcjonalność, ale też trwałość. Gotowe materace pakowane są zawsze do transportu w pozycji płaskiej, a nie rolowanej. Taka pozycja zapewnia idealne bezpieczeństwo i nie wywołuje żadnych obciążeń na materacu, który na dłużej zachowuje wszystkie swoje funkcje. Odgrywa to szczególną rolę w przypadku nowoczesnych materacy sprężynowych kieszeniowych. Stosuje się w nich setki pojedynczych sprężyn, z których każda odgrywa ważną rolę i każda może ulec uszkodzeniu, jeżeli zostanie niewłaściwie potraktowana. Dodatkowo hurtownia materaców zapewnia dwa lata gwarancji na wszystkie swoje produkty.

Dogodne warunki i możliwość zwrotu materaca

Hurtownia oferuje bardzo korzystne warunki cenowe klientom, którzy decydują się na większe zakupy. Warto zamówić więc większą partię materaców, aby móc skorzystać z najdogodniejszych promocji. Jeżeli produkt nie spełnia oczekiwań, zawsze można go zwrócić do hurtowni w ciągu trzydziestu dni od momentu zakupu.

Na Godre.pl klient może też liczyć na fachowe doradztwo. Pracownicy hurtowni materacy chętnie wskazują, w jaki sposób dopasować właściwy rozmiar materaca oraz jego inne parametry, takie jak twardość. Służą także fachową opinią w zakresie poszczególnych materiałów i ich funkcjonalności.
Jesteś właścicielem hotelu, pensjonatu, itp? Potrzebujesz większej ilości materacy? Dobrze trafiłeś!

Proszę o przesłanie maila lub kontakt telefoniczny z podaniem dokładnych wymagań odnośnie materacy.

mail: sklep@godre.pl

telefon: 609 65 11 77

Przygotujemy atrakcyjną ofertę cenową!

Zobacz też nasze inne artykuły:
- Materac piankowy czy lateksowy?
- Materace gryczane – dlaczego nie warto ich kupować?
- Materace hotelowe - oferta skierowana do hoteli